Realizacja

Tak możemy współpracować

Realizacja Twojej witryny, krok po kroku

Nasza współpraca powinna być owocna, a będzie to możliwe dzięki świadomości z obu stron, co dokładnie zostanie wykonane oraz w jakim czasie można spodziewać się gotowego produktu. Poniżej wskazujemy istotne elementy podczas tworzenia strony internetowej dla Twojej firmy. W zależności od wybranego wariantu czas realizacji może się różnić, ale szczegóły ustalimy podczas kontaktu.

kontakt

1

Na początek wymienimy pewnie kilka wiadomości, musimy poznać Twoje potrzeby. Na tym etapie chcielibyśmy się dowiedzieć co dokładnie ma wchodzić w skład projektu, określić rozmiar witryny, a także wybrać wstępnie kolorystykę oraz ustalić elementy graficzne.

Omówimy również szczegóły, takie jak: czas na przygotowanie propozycji dla Twojej nowej, responsywnej strony internetowej, warunki finansowe oraz możliwość ewentualnych poprawek.

probówki

2

Teraz potrzebujemy trochę czasu aby przygotować propozycję. Wykonamy przykładowy szablon, który będzie do wglądu pod przesłanym przez nas adresem. Możesz zweryfikować czy taka forma Ci odpowiada oraz zgłaszać sugestie, co możemy zmienić, poprawić, ulepszyć...

produkt

3

Po przedstawieniu propozycji i dogadaniu szczegółów, przyszedł czas na wykonanie finalnego produktu, czyli Twojej nowej witryny. Wykonujemy pozostałe podstrony, dodajemy potrzebne skrypty i umieszczamy grafikę. Całość, już w ostatecznej wersji pozostaje do przetestowania.

Weryfikujemy czy strona odpowiednio prezentuje się na różnych urządzeniach oraz czy jest czytelna dla potencjalnego odbiorcy.

koniec

4

Ostatni etap to podsumowanie współpracy, dopięcie spraw formalnych oraz pomoc w umieszczeniu strony na wykupionym przez Ciebie serwerze, pod wybranym adresem. Gdy to zostanie wykonane, następuje ostateczne przekazanie gotowej witryny.

Teraz pozostaje tylko poinformować o niej swoich znajomych!